מכתב אישי מעינת

אני רוצה לספר לכם משהו עלינו, על תנועת 'חיים בחיפה'. בעקבות הגשת תוכנית המתאר העירונית חפ'/2000 וקמפיין החשיפה הציבורית שהחלנו סביבה, חזרנו לפעילות מוגברת בחודשיים האחרונים, והיא הולכת וגדלה מיום ליום. חיפאים וחיפאיות שהיו פעילים בקמפיין הבחירות הסכימו לקחת על עצמם תפקידי ניהול לא פשוטים ואף תובעניים. כל אחד ואחת – על פי יכולתם ורצונם, בלי תירוצים, בלי קיטורים, וכמעט בלי גבולות.

אני רואה איך מיום ליום ההשקעה הולכת וגדלה, ויחד איתה הרצון והנכונות הבלתי מסויגת. אנשי מקצוע מכל התחומים – כלכלנים, מתכננים, אדריכלים, משפטנים, מנהלים בכירים, אנשי מיחשוב, מומחי כוח אדם, תקשורת, גרפיקאים, מעצבים, עורכים לשוניים, פעילים קהילתיים, אנשי עסקים, יזמים, אנשי קולנוע, צלמים, סטודנטים, אנשי מקצוע ותושבים אכפתיים. אנחנו עובדים ימים כלילות, כמעט בלי גבולות, תמיד בנחת ובשמחה. בלי מתחים ועם המון כבוד הדדי, ברוח טובה ונעימה, בחברות אמיתית.

אנחנו מתארחים אצל פעילים נדיבים שיודעים לפתוח שולחן כיד המלך, בלי חשבונות. אף אחד לא עושה חשבונות. אני מקבלת מפעילים מיילים באמצע הלילה, או מוקדם מאד בבוקר, וזה למרות שהם קמים לעבודה כרגיל. כשאני מתקשרת לבקש עזרה מקצועית מפעילים להם מומחיות בדיוק בנושא קריטי – הם מיד מתייצבים, וזאת למרות שיש להם לארגן עוד יומיים יום-הולדת לילד בגן, או שיש להם דד-ליין גדול בעבודה. כולם לוקחים את התיק ועולים על הרכבת יחד איתנו, בלי שאלות.

הקבוצה שלנו היא חיפה האחרת. היא חיפה של מודעות, איכפתיות, אלטרואיזם, נתינה ואהבה. זו חיפה המבקשת לתפוס את מעמדה בעיר. היא נחושה לצבוע את העיר בגוונים אנושיים שלא נראים היום בארץ, והיא גם הולכת לעשות את זה, ללא ספק.

יש עוד שלושה שבועות עד לסיום קמפיין חפ'/2000, העבודה בעיצומה והיא הולכת ונעשית קשה ותובענית יותר. אי אפשר לסכם תהליך שנמצא עדיין בעיצומו. יחד עם זאת אני מבקשת להודות לכולכם על מי שאתם, ועל העולם החדש שאנחנו בונים במו ידינו, יחד. אני מעריכה ואוהבת אתכם בלי סוף.

ולכל התושבים המתעניינים ועוקבים אחרינו – אני מזמינה אתכם להצטרף לדבר האמיתי הגדול ביותר שקורה היום בעיר. זה כבר מזמן לא קמפיין, זו לא רק עבודה. זו הנאה גדולה וסיפוק שאין שני לו -לקחת את גורלינו בידינו ולעצב במו ידינו את עתידנו.

הצטרפו אלינו

תגובה אחת בנושא “מכתב אישי מעינת”

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s