בעקבות פניות "חיים בחיפה" ו"חיים בקריית חיים": סומן מעבר חצייה ברחוב הומה בקריית חיים

דואגים לכם – גם בדברים הגדולים, וגם בדברים הקטנים.
והפעם – דאגנו לסימון מעבר חציה ברחוב ראשי והומה ילדים בקרית חיים!

לאחר פניות רבות שלנו ובשיתוף פעולה עם פעילינו ב'חיים בקריית חיים', סימנה עיריית חיפה מעבר חציה ברחוב הגדוד העברי, רחוב ראשי והומה ילדים, במקום שבו ילדים הולכים וחוזרים מידי יום לבית הספר. זה חשוב מאד לילדים ולהוריהם המודאגים, שיוכלו עכשיו לישון קצת יותר בשקט. רוצים לראות אתכם בריאים ושלמים!

היינו יכולים לסיים את ההודעה המשמחת בשלב זה, אבל חשבנו שכדאי שתדעו מה עומד מאחורי המאמצים שלנו להזיז את הדברים הקטנים האלה בעיר.

מה הביג-דיל בסימון מעבר חציה? באמת שאין כאן סיפור גדול. למרות זאת הדבר דרש עשרות פניות, מיילים מנומסים יותר ומנומסים פחות, והחלטה לערב עמותות בטיחות בדרכים – עד שהתחלנו להזיז את המערכת המנומנמת.

האם הציבור צריך להיאבק על דברים טריוויאלים? נראה שאחרי כל כך הרבה שנים בו הציבור התרגל לקבל שום דבר, הוא מרגיש צורך לומר "תודה" גם על הדברים שאותם הוא אמור לקבל כמובנים מאליהם.

כמו בכל הערים בארץ, גם עיריית חיפה צריכה לתת שירות טוב לכל תושב, והדגש הוא על כל תושב. בשנים האחרונות, השירות שמספקת עיריית חיפה הוא יעיל ומהיר יותר למי ש"מקורב", במיוחד אם הוא ראש ועד שכונה או חבר קואליציה צייתן שפעיל בתיקון מדרכות, גיזום עצים והחלפת מתקני משחקים. האמת? זה לא קשה לבקש תיקון של מעברי חציה או גיזום עצים, זה צריך להיות אפילו פשוט מאד. אז למה חלק מהפניות מקבלות מענה וחלק נענות בהתעלמות?

אותנו ב'חיים בחיפה', מעסיקות לא רק שאלות הרות גורל על עתיד העיר, אלא גם הבעיות הקטנות של חיי היום-יום בעיר. בטיחות הילדים כשהם חוזרים מבית הספר, מצב המתקנים בגני השעשועים, העצים, החניה, המדרכות ועוד. המעורבות שלנו במתרחש בחיפה היא עצומה, הקשר שלנו עם עשרות תושבים שמזהים בעיות ופונים אלינו לעזרה הוא יום-יומי. אין שבוע ואין יום בו אנו לא עומדים בקשר עם תושבים, ופועלים כדי לעזור להם. לעיתים קרובות אנו רושמים הצלחות לא מבוטלות, וזאת בלי להיות 'מקורבים של'. כשאנחנו צודקים העירייה זזה, פשוט, כי אין לה ברירה.

אנחנו כאן לשירותכם.

כאן אפשר לקרוא את כל הסאגה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s