ד"ר עינת קליש רותם

חברת מועצת העיר ויו"ר סיעת "חיים בחיפה"

ילידת 1970, נולדה וגדלה בחיפה. מגדלת יחד עם בן זוגה בעז את שני בניהם בחיפה, בשכונת רמות ספיר.

מתכננת ערים עטורת פרסים, מומחית בתהליכי התחדשות עירונית ובתכנון עירוני בר-קיימא. אוהבת ערים מושבעת שמלווה ועוקבת אחר תהליכי השינוי שקורים בערים המובילות בעולם. בשנים האחרונות פועלת למען חיפה בזירה הציבורית, ומנצלת את הניסיון העשיר והמגוון שצברה בארץ ובעולם למען חיפה. מנהלת משרד פרטי המוביל תכנון וניהול פרויקטי בינוי והתחדשות עירונית גדולים בכל הארץ עם המגזר העסקי והמוסדי. משרדה ממוקם בשכונת הדר בחיפה. בעברה לימדה שנים רבות בטכניון ובאוניברסיטת תל אביב.

בשנת 2012 החליטה להיכנס לפוליטיקה בגלל תכניות לקויות שעיריית חיפה מקדמת בעיר, ובגלל תכניות הרסניות של הממשלה המקבלות את תמיכת העירייה והסכמתה שבשתיקה. לטענתה, אלה יוסיפו לשפוך שמן למדורת דעיכתה הכלכלית והדמוגרפית של חיפה, ולכן יש חשיבות להקים הנהגה מקצועית לחיפה. עם כניסתה לפוליטיקה בחרה להימנע מכל פעילות עסקית בחיפה, כדי לשמור על ניקיון כפיים.

השכלה וניסיון מקצועי

עינת קיבלה את הדוקטורט מאוניברסיטת ETH בציריך, שוויץ, בעוד שני תאריה הראשונים הם מהפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון. את התואר הראשון באדריכלות סיימה בהצטיינות (1995), ואת התואר השני בעיצוב עירוני בהצטיינות יתרה (2001) .

ניסיונה המקצועי רלוונטי במיוחד לנושאים מהותיים לעתיד העיר חיפה, וכולל עיסוק בשיקום אזורי תעשייה ומרכזי ערים. עינת הייתה שותפה בצוות חשיבה של פרויקט מוביל לשיקום אזור תעשייה באמסטרדם, שם הכירה את מיטב המתכננים בעולם המתמחים בחידוש ערים ולמדה על תהליכי התחדשות מוצלחים שעברו ערים רבות באירופה, בצפון ובדרום אמריקה ובמזרח הרחוק.

פעילות ציבורית

בשנת 2011 נבחרה לכהן כיו"ר עמותת האדריכלים סניף חיפה, ובוועד המנהל של "הקואליציה לבריאות הציבור". בשנת 2012 ייסדה את "התנועה להחזרת העיר אל חיפה", שהובילה את המאבק לפתיחת חזית העיר אל הים, וקראה תיגר על מדיניות עיריית חיפה ורכבת ישראל במספר אפיקים שונים.

בשנות הפעילות הציבורית נחשפה עינת לחוסר מקצועיות של ההנהגה הפוליטית הנוכחית בחיפה, והחליטה לעבור לזירה הפוליטית על מנת להשפיע על קבלת ההחלטות. יחד עם שותפים לפעילות הציבורית ייסדה הקבוצה את סיעת "חיים בחיפה".

הצלחה פוליטית ראשונה

למרות שנכנסה לזירה הפוליטית אנונימית וללא משאבים, אף על פי שמרבית מכלי התקשורת המקומיים התעלמו מקיומה, ולמרות שעמדה מול ראש עיר מכהן שלרשותו עמדו כל משאבי העירייה – עינת קיבלה תמיכה של 15% מכלל המצביעים בחיפה, ונכנסה למועצת העיר עם שלושה מנדטים, הסיעה השניה בגודלה. כל זאת תוך חצי שנה בלבד מתחילת הפעילות. הישג זה עלה על ציפיותיהם של תושבים רבים והוכתר בתקשורת המקומית כ"הפתעת הבחירות".

למרות מה שהקנו לה הישגיה, עינת דחתה תפקידים בפוליטיקה המקומית ואף ויתרה על מקום ריאלי באחת המפלגות המובילות בכנסת. היא בחרה להישאר בחיפה ולפעול כמובילת דעה באופוזיציה, במקום שבו תוכל להישאר נאמנה לקולה ולדעותיה.

67 תגובות על ״ד"ר עינת קליש רותם״

 1. בעלת נתונים מעולים לתפקיד ואדם שאכפת לו מהתושבים ומהעיר. עלי והצליחי בגדול. בהערכה רבה, טל שדה.

  אהבתי

 2. לצערי לא שומעים ממנה מספיק . ורוב האנשים לא יודעים שהיא קיימת . דרוש יותר פרסום רציני.

  Liked by 1 person

 3. לא שמעתי שום דבר על קריית חיים שמוזנחת כבר המון שנים רק מי שגדל בקריה מבין את ערכה

  אהבתי

 4. אני תושב קרית חיים ותומך בך ובסיעה שלך לרשות העיר.
  היום מתקיימים בחירות למורשון ולצערי לא הצלחת לבחור דמות דומיננתית שתביא אנשים תומכים בקלפי וחבל.
  למרות כל האמור לעי"ל הצבעתי בשבילו ואני מקווה לטוב.
  בנוסף רציתי להגיד לך שאת לא שומרת קשר עם תומכים .

  אהבתי

 5. אני תושב הדר ומאוד מעריך את הפעילות שלך . זה בא מאהבה ורצון טוב לעזור לעיר ולתושבים.
  ברצוני להעיר שאת צריכה להיזהר לא ליפול עם אנשים שאין כוונת העיר לעיניהם דוגמת חברך לסיעה העו"ד שפרש…
  את מביאה איתך משהוא חדש שנקווה שיהווה סימן ,שיבוא יום ואנשים טובים יהיה להם מקום במוסדות והעיריות.
  תתחברי לטובים והעדינים.

  אהבתי

 6. קרית חיים.לצערי אתם החצר האחורית של חיפה .תתעוררו מתקרבים לבחירות .

  אהבתי

 7. רק עינת קליש תוציא את העיר ממאסר ומתרדמת.יונה יהב החליט בשנה הזאת שנת בחירות להראות לציבור כמה שהוא פועל למען חיפה.יונה .היכן היית במשך כל הקדנציות שלך?היכן נעלמת.עכשיו שנת בחירות אתה מבקש את הקול שלנו.דבר נוסף.ציבור יקר צאו להצביע ולהשפיע.אחרת תושבי חליסה יגברו עליכם.צאו והצביעו

  אהבתי

 8. לא ניתן לצפות ב: קבצי תוכנית המתאר החדשה של חיפה , הודעת שגיאה 404

  אהבתי

 9. עבריינית בניה בפועל , איך היא תנהל את העיר ?????

  אהבתי

 10. ככל שמתקרב מועד הבחירות התמונה מתבהרת – את האמיתית היחידה כדי לרפא את חיפה ולהובילה לקידמת התיכנון העירוני. חיפה יחידה במינה זקוקה למתכננת ערים יחידה במינה ואמיצה כי ידיה לא בכיס של אף טיקון, קבלן, יזם, משפחות.

  אהבתי

 11. עינת , יקרה ומרשימה.

  יש לך מה להגיד על התחרדות שכונות בחיפה?
  כך, למשל, מה עמדתך או כוונתך לעזור בעניין פלישת נחלת הלויים לרמת בגין?
  ממתינה למה שתגידי ובכיליון עיניים:)

  אהבתי

 12. אישה אמיצה, משכילה, חכמה, מבטיחה ומיוחדת…היא היחידה שתוכל להצעיד את העיר חיפה, קדימה ובהצלחה רבה…הגיע הזמן לדם חדש וחם…חיפה מתקדמת ומשגשגת עם עינת שליש…חיפה עיר מיוחדת במינה, יש בה, מרקם חברתי מיוחד וכביר, מרכזי תרבות ואומנות, מוסדות השכלה מהמובילים בארץ ובעולם, ים מדהם, נוף מרהיב ואוכלסיה עניפה לעילה ולעילה…בטוחני כי ד"ר עינת בקדנציה הבאה תעמוד בראשות העיר חיפה…מאחל לה הצלחה רבה …

  אהבתי

 13. מצב המדרכות והכביש ברוממה הישנה מחריד. פניתי כמה פעמים לעירייה, החל משנת 2014 , בבקשה לבצע ריבוד של המדרכה והכביש ונעניתי שזה רשום אצלם. לאחרונה עשו כמה טלאים לתיקון המדרכה. בושה וחרפה !!! נראה איום ונורא. כנראה ראש העיר, מר יונה יהב, לא נוהג ללכת ברגל אז הוא לא חשוף למצב הגרוע של המדרכות.

  אהבתי

 14. אשמח לשמוע מעט יותר על ד"ר עינת קליש. כמו למשל האם יש לה תוכית ברת ביצוע למגר את החזירים בשכונות הכאמל? או מעט הרחבה על דעותיה הפוליטיות (נטיה לאיזה מפלגה…)

  אהבתי

 15. הי עינת
  הייתי אתמול באסיפה שלך בבית היינה בקרית חיים ,לא נתנו לי לשאול שאלות לכן אשאל אותם כעת
  אני תושבת קירית חיים מערבית שסובלת מהזנחה פושעת.
  1.איך את מתכוונת לטפל בפשיעה ובחברה הצעירים שנגררים לפשיעה בגלל ההזנחה?
  2.אין לנו פחי מיחזור כמו בכל מקום נורמאלי בארץ האם את מתכוונת לטפל בזה?
  3.בקריית חיים ישנם הרבה בייניני רפאים ושטחי רפאיים מוזנחים שבהם חוגגים עולם הפשע למרות פניותיי לעיריה אין קול ואין עונה והמצב מחריד את מוזמנת לבוא לראות מה את מתכוונת לעשות בהנידון?
  4.איך את מתכוונת לקדם את החינוך בקרית חיים שהוא בתחתית המדרגה?
  5.מכייון שקרית חיים היא שכונה של חיפה היא אפילו לא קיימת בוויז ובשום מקום בגלל השם שהוא כאילו קריה מתוך הקריות אבל היא לא.בגלל המצב הזה וההזנחה הרבה ההרגשה של התושבים היא שאין גאוות יחידה להייפך ובאופן כללי מי שיכול לברוח מקרית חיים בורח .צריך להחזיר את הגאווה לאנשי קרית חיים מגיע לנו בתור תושבי ארץ ישראל תורמים המון!
  אני מציעה או לנתק את קרית חיים מחיפה או לשנות את השם כך שלא יהיה קשר לקריות אחרות שם של שכונה חיפאית.
  6.כרגע השחיתות חוגגת בעיריה מי שמקורב בונה בשטח ציבורי והבן אדם הישר והרגיל לא מקבל אישור לגגון מסכן בתוך השטח שלו איך את מתכוונת להתגבר על זה?
  תודה רבה

  אהבתי

 16. עינת רותם קליש נסתה את מזלה כבר פעמיים וכשלה ותיכשל גם הפעם משום שאינה מתאימה לתפקיד ראשת עיר. היא בסך הכל אדריכלית שהורשעה בפלילים ( ללא קלון). אף אחד לא מכיר אותה לא יודע מהן עמדותיה ונראה שגם אין לה רצון שידעו כי לא שומעים עליה. היא בה״כ מנסה להרוויח קצת פירסום בדיוק כמו ישראל סביון, אביהו האן ודוד עציוני.
  הגיע הזמן שתפרוש ותציל את כבודה האבוד. היא עושה מעצמה צחוק.

  אהבתי

 17. חיה עם בן זוגה ושני ילדיהם.
  בן זוגה, לא בעלה.
  כלומר נישואין אזרחיים. מבחירה.
  כלומר, עמדותיה בנושאים שהם לאו דווקא תכנון ערים אלא של אופי העיר והפיכתה לעיר מעורבת, הם שמאל מובהק. אפילו רדיקלי.
  מה ההבדל בינה ליהב?

  אהבתי

 18. ואלה היו התירוצים שלה בנוגע לעברת הבנייה שעליה הורשעה –
  במהלך המשפט טענה קליש רותם כי הסתמכה על טענת היזם, לפיה יש בידו היתר בנייה, וכי פנתה אליו מספר פעמים בבקשה לראות את ההיתר, אך נדחתה פעם אחר פעם.

  אתם מבינים?
  היא תמימה. פנתה. הוא לא ענה. מה היא יכולה לעשות, המסכנה…
  🤔🤔

  אהבתי

 19. שלום
  אני חיפאית ומגדלת בגאווה בני נוער בשכונת אמת אשכול
  בכל הקמפיינים ו״עשינו ונעשה״
  לא ראיתי פעם אחת שכתבתם על השארת העיר כחילונית !!!! ( השכןנות מתחרדות ) ועל האסון שמר יונה יהב בנה לנו ברמת אשכול שנקרא האיצטדיון !!!! מה הפתרונות לשני האסונות האלו ( מאוד רוצה שילדיי ישארו בחיפה המעורבת – ערבים וחילונים )

  אהבתי

 20. איך היא מעיזה להגיש מועמדות. היא הורשעה בפלילים. הגישה וניהלה תיק בנייה בזיכרון יעקוב. עבור חלקה שלא היה עליה רישיון בנייה. איך היא תנהג בחיפה. תבנה ותאשר לכל המרבה ב……

  אהבתי

 21. כל הכבוד לך ד"ר עינת קליש רותם על החלטתך האמיצה והחשובה להתמודד על ראשות העיר חיפה.יישר כוח ובהצלחה.
  קבלי את תמיכתי האישית.
  שלך.רפי רפאל חסון.עיתונאי בכיר
  רחוב מוריה חיפה
  23.8
  18

  אהבתי

 22. כל הכבוד לך על החלטתך האמיצה להתמודד על ראשות העיר חיפה.יישר כוח ובהצלחה.
  שלך רפי רפאל חסון
  חיפה
  23.8.18

  אהבתי

 23. כל הכבוד לך עינת על החלטתך האמיצה להתמודד על ראשות העיר חיפה.

  יישר כוח ובהצלחה.
  שלך
  רפי חסון
  חיפה
  23.8.18

  אהבתי

 24. כל הכבוד לך ד"ר עינת קליש רותם על החלטתך האמיצה והחשובה להתמודד על ראשות העיר חיפה.יישר כוח ובהצלחה.
  קבלי את תמיכתי האישית.
  שלך.רפי רפאל חסון.עיתונאי בכיר
  רחוב מוריה חיפה
  23.8
  18

  אהבתי

 25. מזדהה עם כל מה שכתב גבי מקרית חיים ב-6.18. מה תכניותיך לגבי קרית חיים שחשובה לי כמי שנולדה בהועדיין מתבגרת בה?

  אהבתי

 26. צריכים לדעת שהיא לא עשתה שום מעשה פסול רק מטילים עליה אחריות בתור מנהל. אומנם יש "מידה ומידה" כאשר מתלוננים ליהב הוא מאשים את "ההוא" שמינה בנושא. במקום ש-יקח בעצמו אחריות. וכאילו מה הנזק בסיפור ההרשעה? שום דבר רע. צריכים לדעת שיש מניפולציה בידי יותר גרועים ממנה להשמיץ כאילו היא רעה ולא ישימו לב להם.

  אהבתי

 27. כביש פרויד זה הנושא המטריד ביותר אותי ועוד רבים אחרים.
  כביש פרויד הוא כביש גישה יחידי מרכס הכרמל הדרומי ואליו!!
  עומס תנועה יומיומי בלתי אפשרי. פקק מתמשך הפוגע באכות חיינו באופן משמעותי.
  ובטיחותית-עברנו שריפה שהוכיחה חד משמעית הסכנה בהמצאותו של כביש גישה אחד ביציאה מחיפה.
  ראש העיר יונה יהב הודיע שחיבים כבישי גישה נוספים אך הוא לא עשה דבר! נכנע ללחצי שכונות דניה גולדה ובגין שכביש לא יסלל בשכונתם. הכל בשביל קולות בוחרים.

  הוחלט לחבר את רחוב בני ברית משכונת בגין לאן?? לכביש פרויד.
  שכונת רמת אשכול נאבקה בפתרון אומלל זה אך תסכימו איתי שאין זו רק בעיה של שכונה זו. אולי העומס ממרכז חורב יופחת מעט אך שוב אין זה פתרון כולל. כביש פרויד נשאר הכביש היחידי בנסיעה אל ומרכס הכרמל הדרומי כשנוספה לאחרונה גם שכונת פרס.
  הגיע הזמן להתמודד
  פונה אליך ד"ר קליש כמומחית לבינוי ערים. האם את מתכוונת לטפל בסלילת כבישים נוספים? האם יהיה בך האומץ לעמוד מול ועדי שכונות חזקים ולדאוג לכך?
  יחד עם רבים אחרים ניתן קולי לך כשנדע שנושא זה יטופל כהלכה
  מצפה לתגוהתך

  אהבתי

 28. כל הכבוד לאשה הזאת. ככל שאני שומע יותר את כל שאר המתמודדים כולל יהב שמשמיצים ותוקפים אותה אני יותר תומך בה. אני גם מעריך מאוד את השתיקה שלה וחוסר התגובה. בטוח מצביע בשבילה וחושב שלא יהיה צורך בסיבוב שני

  אהבתי

 29. גב' קליש במועצת העיר בכלל לא פעילה והייתה אופוזיציה חלשה ללא אג'נדה ,
  בנוסף עתה הציעה להאן להיות סגן שלה בושה
  מר האן ,חלילה וחס שיהיה ראש העיר שהינו מתמודד שמתנהג באלימות ומשתלח בעובדים ואנשים…אדם רע,
  בחירותיה של גב' קליש הכריעו – אני מציעה לא להצביע לה
  בחירתה במר האן כשלון איום ונורא
  גב' קליש אכזבה

  אהבתי

 30. סביר להניח שלא.הוא ממוקם מתחת לגשר גדוד 22.(היה)גן ציבורי,גדלנו ושיחקנו בו בתור ילדים.שנים הוא הוזנח.את מישהו בעירייה זה מעניין שחמולה התפלשה על הגן הזה ובנתה שם מבנה ועוד מבנה ועוד מבנה..
  גבירתי ענת קליש רותם,מתמודד מולך יונה יהב שנחשב לראש עיר "ערבי" שכנראה עוצם עיניים אל מול הבניות הללו,מגייס ערבים לעירייה,ודואג למגזר הערבי בחיפה והוא נבחר פעם אחר פעם ללא מאמץ כי הציבור הערבי זוכר אותו ביום הבוחר.
  את שעשית רבות לטובת העיר תלויה בחסדי האוכלוסיה היהודית שבין כה או אדישה ולא מגיעה לקלפי במקרה הטוב,או כבר ממש מבוגרת וכבר מתקשה להגיע לקלפי במקרה הרע.זה הסיפור העצוב של חיפה.
  בכדי לתת פייט מול יהב את תצטרכי לפנות למגזר החרדי ולשתף פעולה עם קברניטיו פה בעיר וזה תהליך ארוך וממושך של הידוק הקשר כמו שעשית (בחלק)משכונת רמת הדר למשל.
  *את הדברים רושם יליד ותושב חיפה מזה 45 שנה והם דברי פרשנות בלבד.הנתונים לא בהכרח מחקריים אלא כפי שמשתקפים לעיניי בלבד.

  אהבתי

 31. מסוקרן לדעת אם בחיפה בראשות קליש נראה שיפור בתשתית האינטרנט בעיר

  אהבתי

 32. לא ראיתי אג'נדה מסודרת ותכנית פעולה. כל מה שיש לגברת קליש הוא בקורת. הכי קל לבקר… מה עשתה כחברת מועצה? מה עשתה בפועל, בכלל?

  אהבתי

 33. הייתי רוצה לשמוע יותר, ולא רק בתחום תכנון ערים. לשמוע בנושא חינוך עירוני, רווחה, גילאים, תרבות. קשה לפגוש את המצע שלה, וחיפשתי

  אהבתי

 34. שלום עינת

  כתושב הדר התחתון, נא פרטי מה תוכניותיך לפיתו הדר תחתון? המקום מוזנח בטירוף

  דני

  אהבתי

 35. קובי שפריר ( ראש איזור במערכת הבחירות בסיעת חיים בחיפה) הגיב:

  ראיתי במסגרת ההשמצות הפוליטיות סיפור על פרויקט בזכרון יעקב בו נטען כי היית מעורבת לפרויקט שנבנה ללא היתר עם חריגות בנייה וכו'.הרשי לי לספר לך כיצד ראשי העיר יונה יהב וחדווה אלמוג קיפחו ניצול שואה בן 100 בעניין של מעלית בביתו והעדיפו לאשר מעלית לשניים מתוך 6 דיירים כאשר החלק האחורי של המבנה נותר למעשה ללא מעלית. הדבר היה בשנת 2010 ברחוב שומרון 10 , חיפה. המבנה הוא בן 6 דירות מחולק ל – 2 אגפים כל אחד בן 3 דירות אחורי וקדמי. דיירי האגף הקדמי ביקשו לעשות מעלית לעצמם תוך התעלמות מצרכי האגף האחורי בו התגורר אבי ז"ל ניצול שואה שהיה אז בן 100 ומוגבל בהליכה. שוחחתי אז עם חדווה אלמוג ונתתי לה תכנית עקרונית שתשביע את רצון כולם (אני מהנדס אזרחי בעל תואר ראשון ושני מאסטרים מהטכניון). היא טענה שלדעת מומחי העיריה התכנית אינה מעשית בלי להביא כל טיעון או נימוק הנדסי לגופו של עניין. בסופו של עניין אושרה התכנית של 3 דיירי האגף הקדמי ובוצעה למורת רוחנו. גם פנייתי ליונה יהב נענתה בטריקת טלפון. כאשר התקיימה הגימלאיידה בשנת 2011 התקיים בה אירוע לבני 100 +. קראתי לחדווה אלמוג, העמדתי אותה מול אבא ודרשתי ממנה שתתנצל בפניו קבל עם ועדה על התנהגותה הבזויה. כדאי שהאירוע יוזכר אם כבר מדברים על אנשים ורמתם המוסרית . אמרתי לחדווה אלמוג שבושה לחיפה שאלה ראשיה .

  אהבתי

 36. הביטויים האלו "האסון השכונות מתחרדת" מעמיד את האנטישמיים בתקופת הנאצים בגרמניה בצל.
  קצת פתיחות לקבל את השונה ולהבין מי שלא לבוש בדיוק כמוך לא יזיק

  אהבתי

 37. מאמינה במקצוענים ואנשים אם עיקרונות ובוחרת לאמין בך, עינת.
  בקשה מתושבי השכונה שלי העומללים ומאוכזבים המון שנים שיתקנו את האספלט ואת המדכות ברחוב הירדן, הרחוב הכי מוזנח על ידיי עירייה.

  אהבתי

 38. לגב׳ עינת שלום!
  אני הקטן שייך למחנה החרדי שהיה מאוחד עד 1989. עבדתי כל חיי לפרנסתי מאז נישואיי בשנת 70 אני גר בחיפה צבא ומילואים עד עצם היום הזה עברתי ראשי ערים יקרים וסובלניים מבינים לצרכי האזרח ולא משנה מה היא דתו ומינו מקווה אני שאת תצליחי לגבור על אדם שחושב שמי שאינו חושב כמוהו אין זכות בעיר הזו היו לי המון שיחות עם מר יהב הקיר ענה לי ומר יהב לא מברך אני אותך שתבחרי לראשת העיר תעשי נסיעה אחת ברח׳ שאני מתגורר בו אז תביני מה קורה וחבל שלא עשית באזור לא חוג בית ולא מפגש עם התושבים.

  אהבתי

 39. אני אבי תומך בך ומברך אותך בהצלחה גר בעיר מאז הנישואים 2.1970 עברתי ראשי ערים שהבינו את מצוקתם של אזרחי העיר הנפלאה חיפה פרט לאחרון שמתנהג כדיקטטור ומי שלא הצביע בעדו לא קיים תבורכי ממרומים בהצלחה בכל מעשה ידיך לכל אזרח בעיר הזו ולא משנה דתו מינו וגיזעו בהצלחה .
  אבי

  אהבתי

 40. שלום רב. ביום 07-10-2018 ביקרתי במטה ברחוב מוריה, פגשתי את מר פדידה ותרמתי 1000 שקל לקמפיין. עד היום לא קיבלתי כל אישור, קבלה או משהו דומה מכם. אודה לקבלת אישור לתרומה.
  תומך בעינת, מאחל בהצלחה, ד"ר עוזי נוה, 052-2691006, uzinaveh1@gmail.com

  אהבתי

 41. אני שמח שהצלחת להטות את החלטת בית המשפט. בכך יש לי אלטרנטיבה להצביע על מנת לגרש את יונה יהב. אותך אני לא מכיר ולא שמעתי עלייך למרות שהיית במועצת העיר. זו נקודה שתצטרכי לחזק. כתושב קרית חיים אני מקווה שתטפלי ברחוב אח"י אילת ולא תאשרי לבנות בו עסקים ומגדלים של 5 קומות ובכלל לא בנייה רוויה בקריה ולא לאשר כופר חניות. בנוסף, הקריה מוזנחת וזקוקה לטיפול. פרויקט הדגל שלך צריך להיות טיפול בזיהום האוויר ובמפעלים המזהמים.

  אהבתי

 42. נשמע שתחומי עבודתה והמשרד שלה קשורים מאוד לפעילויות של העירייה. אין פה ניגוד אינטרסים??

  אהבתי

 43. אני אמנם תמכתי בקליש מתוך התנגדות למועמדים האחרים, אבל….. קליש מאוד מאכזבת. ביממה האחרונה היא מתחמקת מאמצעי התקשורת. קולה לא נשמע בתקשורת, ואתמול כשהיתה לה הזדמנות להיחשף ולהישמע ברשת ב, היא כמעט לא השיבה ישירות לשאלות של ליברמן. ממש התחמקה והעדיפה להשמיע סיסמאות של מסע בחירות. אתמול גם נמנעה מלהשתתף בפאנל המועמדים באוניברסיטת חיפה. כך מתנהלת מי שמציבה את עצמה כראש העיר הבא? אם קליש מתנהגת כאילו שראשות העיר כבר בכיסה עלולה לגלות שהפסידה בבחירות. אני וחבריי עדיין מתלבטים….

  אהבתי

 44. אני ובת זוגתי חושבים רק ענת אבל למה להתחמק מהתקשורת ומהציבור החיפאי הוציאה חוברת נראה כמו דרכון מלא הבטחות לתיקון ושיפור העיר מספיק 10% שיפור דיינו קצת צורם החיבור וההסכמים עם הדתיים וענת בהצלחה בבחירות

  אהבתי

 45. מעניין אותי לדעת את עמדת ד"ר קאליש רותם בעניין המשך העסקת רוטן פרד בפ.צ חיפה.
  תודה

  אהבתי

 46. כמי שגרה ברמת ספיר והורשעה בפלילים הייתי מצפה להפסיק את השתלטות על גג הבניין שהינו רכוש משותף ולאפשר לדירים להשתמש בגג להצבת דודי שמש כפי שעשית את ובן זוגך ולנהוג בכבוד כלפי יתר הדיירים ולא לנהוג בכוחנות.
  כנראה לא הבנת את המסר שבית המשפט הרשיע אותך אולי הנך זקוקה לסיבוב שני אם קלון בטוחני שהנך בקיאה בחוק בתים משותפים, שכן מודאג לעתיד העיר עם תיבחרי

  אהבתי

 47. אני כבר לא אכפט לי רק לא יונה יהב מושחתים נמאסתם אני מקווה שתפעל למען שכונות מצוקה בחייפה ולא רק של העליתה וכן יש מצב שאבחר בא

  אהבתי

 48. כיליד העיר היפה בישראל אני מצפה לרגע המיוחל ביום שלישי בערב ולהתבשר שעינת היא ראש העיר בשנים הקרובות , מאסתי בראש עיר פולטיקאי ואינטרסנט !!! אני רוצה את עינת כמנהלת העיר בצורה רצינית ושוויונית לתועלת כלל התושבים. אני פוגש בימים האחרונים רבות מתושבי העיר יהודים חילונים דתיים וחרדים וכולם פה אחד להחליף את השילטון הבלתי יעיל לתושבי העיר. עינת , ברכותיי להצלחתך הגדולה וקבלי את כל הכוחות לנהל ולפאר את העיר המיוחדת שלנו , לדאוג לכל תושב באשר הוא ללא אפליה או שיוך לגזע או מיגזר . תחלקי את התקציבים בצורה מקצועית ובמיוחד בשכונות הוותיקות אשר ההזנחה בהן רבה [ לאחר 15 שנות יהב בשילטון] השכונות החדשות יפות גם כך בגלל צעירותן , והשכונות הוותיקות אשר הן הגרעין וחלק עיקרי מהחן המיוחד של חיפה.

  עלי והצליחי

  בשם יהודים חילונים דתיים וחרדים אשר אנו חיים בשלווה ובדו קיום אשר אין לו אח ורע בארץ
  בשם האהבה וההצלחה , ונגד השינאה והפילוג

  חגי

  אהבתי

 49. הבריטלאיות של יונה יהב והשחצנות שלו יסתיים ללא ספק ביום השלישי. בפרט הוא יקבל את האכזבה מאיתנו המגזר הערבי. מה הוא חושב שהוא יכול לקנות אותנו בחגיגות? ששופך לנו כספים כמו מים, וחושב שזה יעיל משהו? במקום לטפל באלימות שחוגג אצלינו ?

  אהבתי

 50. תפסיקי לשלוח מיסרונים בלי מספר טלפון מדובר בהטרדה תעצרי את זה מייד

  אהבתי

 51. מה עמדתך לגבי קרית חיים?
  יהיה קשה לתמוך באדם שימשיך לזלזל בתושבי הקריה ולראות בהם בנים חורגים.

  אהבתי

 52. כתושב קרית חיים לשעבר וממאוכזבי ראשי העיר חיפה לדורותיהם וכצופה בעיר הולדתי ממרחק וממקום שבו אכפת לראש העיר מאזרחיו אני מקווה שד"ר עינת קליש או כל אחד אחר במקום האיש המסואב והאינטרסנט שבגלל כמוהו ברחו רבים מתושבי הקריה תביא שינוי ורענון הטחב והעובש שעטפו את מר יהב !
  שחררו את קרית חיים לעצמאות, ברי כמות האוכלוסייה בה היא מהגדולות בקריות והיא עדיין קשורה בקשר גורדי עם עיריה
  מסואבת ומושחתת
  יישר כוח עינת אנא הביאי איתך את רעננות וחשיבה מחוץ לקופסה !
  שחררי את קרית חיים !!!

  אהבתי

 53. ברכותיי עינת!
  מצפים ממך לנקות אורוות במנהל הנדסה בעירייה! ולהפגש עם התושבים לא רק בקלפי, בואי לשכונות, תחווי את המצוקות ותביני כמה אנחנו "בונים" עלייך.
  תצליחי!

  אהבתי

 54. סוף סוף נבחרה מקצוענית לעמוד בראש העיר,הלואי שהעיר תדמה יותר לתל אביב ,לדעתי ראו י שתסע תטייל בת אביב,אולי תקבל רעיון,אז בהצלחה מלך הצליחי עבורנו אזרחי העיר

  אהבתי

 55. עינת בהצלחה.מאמינים בך ובטוחים בשינוי העיר.בהצלחה

  אהבתי

 56. שאי ברכה עינת.
  תנקי את העיר מכל מה שעשה בה הקודם לך.
  תנקי את העירייה מכל אנשי יונה יהב, עד האחרון שבהם, שלא ישאר אפילו זכר מהם.
  תחליפי את כל עובדי יונה יהב באנשים חדשים ישרים ונקיים.
  את כל אותם אילו שהיו בטוחים כי קיבלו את עיריית חיפה בירושה והם בלתי נגיעים.
  פיטורים לאלתר כפי שעשית עם מנכל העירייה.

  אהבתי

 57. בעוד שנתיים הראש העיר של חיפה תהיה החמס וחִיזְבְּאַללַּה תומך. כל הכבוד לכם.

  אהבתי

 58. רמאית שקרנית תומכת בחמאס ומעריצה ערבים תומכי טרור

  אהבתי

 59. דר״ עינת כול הכבוד לך ובהצלחה לך בתפקיד החדש. אני בטוח שתצליח. לנהל את העיר . אני מחזק את ידך לכול הקשור לטפול בפרדת זעאתרה. אני גם חושב שזעאתרה צריך להבהיר את עמדותיו לגבי תמיכתו בחמאס וחיזבללה. מלה נוספת לזעאתאה ; קודם כול אני מאחל לך הצלחה בתפקידך החדש ואני מקווה שתהיה שתעדן יחד לטובת אזרחי חיפה מבלי יוצא מהכלל. שנית אני מקווה יחד עינת תהיו הכול השפוי שלא נשארו הרבה במדינה . מלה נוספת לכול המיואשים הקיצוניים משני הצדדים הערבי והיהודי אתם לא תצליחו בדרככם הקיצונית לסכסך בין שני העמים שחיים יחדיו הרבה שנים.

  אהבתי

 60. ד"ר קליש טעות לעולם חוזרת את לא ראויה
  לנהל את חיפה …כדאי שתתקפלי אחרת תתבזי

  אהבתי

 61. עברו 3.5 שנים לכהונת ראש העיריה
  ואפילו "זבל" יהיה קומפלימנט

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

עינת קליש רותם לראשות העיר